Долото широке 75х410 мм шестигранний хвостовик hex30 Hitachi/HiKOKI 751545
1 620 ₴
- В наявності
- Код: 751545
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зубило широке 75х410 мм HX30 Hitachi/HiKOKI 751545.
Ширина 75 мм.
Довжина 410 мм.
Хвостовик: шестигранний hex30.
Країна виробництва: Італія.
Значок якості Hikoki: ⭐️⭐️.
Артикул HiKOKI Hitachi 751545.
EAN 8717472818522.
Високопродуктивне загострене плоске зубило для керованого руйнування під час демонтажних робіт. Висока міцність. Максимальний ресурс і швидкість роботи.
Використовується як робоча насадка на перфоратор або відбійний молоток із хвостовиком hex30, без обертання.
Сфери застосування: тривалі демонтажні роботи в цегляній кладці та бетоні; реконструкція стиків; звільнення доступу до арматури залізобетону.
Переваги:
Нова багатогранна форма та загартований наконечник забезпечують стабільно високу ефективність розбивання та довбання впродовж усього терміну використання долота.
Повторне загострення, загартовування або додаткове зміцнення не потрібні.
Менша ймовірність заклинювання в бетоні та цегляному мурованні, що збільшує ефективність роботи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hitachi |
| Країна виробник | Італія |
| Загальна довжина | 400 мм |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8717472818522 |
| Довжина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴








