
Стрічкова пила для металу Scheppach MBS1100 (5901507901)
12 075,84 ₴
- В наявності
- Код: 943662
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис моделі Scheppach MBS1100 (5901507901) Довговічна техніка, що відповідає європейським стандартам якості, реалізується за прийнятною вартістю. Компактні габарити полегшують встановлення обладнання на малій площі, Конструкція забезпечує високий рівень безпеки майстра в процесі розпилювальних заходів. Читати докладніше
Стрічкова пила Scheppach MBS1100 здатна розпилювати труби, секції, профіль, стрижні та іншу продукцію металопрокату завтовшки майже в 13 см. Унікальність інструмента полягає в тому, що його можна використовувати стаціонарно або утримувати в руках під час розпилювання. Модифікацію широко використовують у будівельно-ремонтній сфері, у разі реставрації авто та монтажу конструкцій.
Особливості та переваги моделі MBS1100 (5901507901):- потужний двигун останнього покоління забезпечує високу продуктивність під час порізання чорних і кольорових металів, неіржавкої сталі, тефлону,
- робоча зона додатково освітлюється вбудованим діодом,
- електронне регулювання швидкості сприяє акуратному розпилюванню виробів різної твердості,
- стійка підставка не вміститься в процесі роботи,
- заміна пількового полотна не викличе труднощів у виконавця,
- знижена вібрація, яку може відчувати оператор на ручці, також збільшує загальний ресурс електропили,
- основна частина оснастки прихована під кожухом, щоб уникнути травм,
- постачається з двома змінними пилочками.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оброблюваний матеріал | По металу |
| Особливості | Регулювання обертів |
| Вага | 13.69 кг |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Харчування | Від мережі |
| Потужність, Вт | 1100 Вт |
| Клас | Напівпрофесійний |
| Габарити | 635х550х345 мм |
| Тип установки | пересувний |
| Країна походження | Німеччина |
| Ширина пропилу | 127 мм |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Гарантія | 12 місяців |
| Швидкість пильного полотна | 42-144 м/хв |
| Тип різання | Горизонтальний |
| Розмір стрічкового полотна | 1140х12.7х0.65 мм |
| Максимальний розмір заготовки квадрат 90° | 127х127 мм |
| Автоматичний підйом пільной рами | - |
| Максимальний розмір заготовки квадрат 45° | 127х40 мм |
| регульований кінцевий упор | - |
| Система гидроразгрузки пільной рами | - |
| Автоматичне відключення після наскрізного розпилу | - |
| Точне регулювання опускання консолі | - |
| плавне регулювання швидкості різання | - |
| Глибина пропилу під кутом 45° | 127х40 мм |
| система подачі СОЖ | Немає |
| Вид верстата | стрічкові |
| Глибина пропилу під кутом 90° | 127 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 075,84 ₴



