Форматно-розкроювальні верстати FDB Maschinen FR6080А використовуються у виробництві меблів для розкрою в поздовжньому та поперечному напрямках, для розпилювання під кутом листових матеріалів, деревостружкових плит (ДСП), фанери, щитів. Форматно-розкроювальний верстат FDB Maschinen FR6080А призначений для експлуатації в умовах дрібносерійного виробництва або невеликих меблевих фабрик. Дане обладнання характеризується простотою конструкції, легкістю освоєння та експлуатації, високою жорсткістю та точністю обробки. Особливості форматно-розкроювального верстата FDB Maschinen FR6080А: Розпил без зламів країв матеріалу за рахунок підрізного пристрою, що входить до стандартної комплектації
Комплектація
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри робочого простору (ДхШ) | 6020x3990 мм |
| Габаритні розміри верстата (ДхШхВ) | 2800x2960х1500 мм |
| Кронштейн кріплення системи стружкування | Немає |
| Максимальна висота різання за 45 | 80 мм |
| Максимальна висота різання за 90 | 100 мм |
| Максимальна довжина поперечного упору підтримувальної платформи | 2550 мм |
| Максимальна довжина пропилу | 2800 мм |
| Максимальна ширина пропилювання між поздовжнім упором | 1210 |
| Потужність електродвигуна привода основної пили | 3,8 кВт |
| Напруга електродвигуна привода пильних дисків | 380 В |
| Підіймання й опускання основного пиляльного диска | ручний |
| Підіймання й опускання підрізного пиляльного диска | ручний |
| Розмір додаткового сталевого столу станини (ДxШ) | 800x440 мм |
| Розмір додаткового чавунного столу станини (ДхШ) | 800x440 мм |
| Розмір основної пили (мах.) | 315х30 мм |
| Розмір рухомого столу | 2800x270 мм |
| Розмір підтримувальної платформи рухомого стола | 950x500 мм |
| Розмір підрізної пили | 90х20х3 мм |
| Розмір столу станини (ДхШ) | 800x380 мм |
| Швидкість обертання основної пили | 4500 об/хв |
| Швидкість обертання підрізної пили | 8500 об./хв |
| Кут нахилу пильного диска | 0-45 |
| Центральна система змащення вузлів | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 000 ₴









