Заправний модуль для дизельного палива БЕНЗА DT 480-24
30 777 ₴
29 853,69 ₴
- В наявності
- Код: AO_DTK-48024V
- +380 (95) 244-71-70Водафон
Заправна станція БЕНЗА DT 480-24 зручне компактне рішення для заправлення дизельним горючим спецтехніки, транспорту та іншого обладнання в умовах відсутності мережі живлення 220 В. Заправний комплекс виготовлений у формі єдиного модуля-резервуара виготовленого методом ротаційного формування з безшовного поліетилену. Габаритні розміри модуля становлять 1200х806х800 мм, що дає змогу без проблем розміщувати його в вантажному відсіку автомобіля типу пікап або фургон. Конструкцією резервуара передбачено використання вилкового навантажувача та є заглиблення для стяжних ременів. Живлення станції 24 В. Джерело живлення може слугувати бортова мережа вантажного автомобіля або переносні акумулятори.
Насос і заправне обладнання розташовані в відливці резервуара та закриваються пластиковою кришкою. Для обмеження безконтрольного доступу до обладнання застібки кришки передбачають використання замків.
Основний робочий елемент станції самовсмоктувальний насос лопатного типу. Продуктивність насоса досягає 55 л/хв, а тривалість безперервної роботи до 30 хвилин, що дає змогу справлятися з більшістю завдань. На випадок перекриття паливозаправного крана за ввімкненого живлення насос обладнаний перепускним клапаном.
Для обліку та роздання палива використовується механічний паливозаправний кран із вбудованим витратоміром АС-15А. Заправний пістолет укомплектований поворотною муфтою й напірним рукавом завдовжки 4 метри. Контроль залишку палива в резервуарі станції здійснюється за допомогою вбудованого індикатора. Заливна горловина резервуара обладнана корком із клапаном скидання тиску та захистом від витоку в разі перекидання.
Забороняється використовувати заправну станцію БЕНЗА DT 480-24 для транспортування та перекачування води, гасу або бензину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Benza |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 61 кг |
| Тип рідини | дизель |
| Впускний/випускний отвір | 1' x 1' |
| Гарантійний термін | 12міс міс |
| Заборонені рідини | Бензин, гас, вода |
| Макс. час безперервної роботи | 30 хв |
| Напірний рукав | 3/4' завдовжки 4 м |
| Напруга живлення | 24 В |
| Об'єм резервуара | 480 л л |
| Перепускной клапан | Да |
| Похибка лічильника | до 0,5% |
| Продуктивність | 55 л/хв л/хв |
| Робоча температура | -20/+50 °С |
| Розмір | 1200х806х800 мм |
| Тип пістолета | механічний |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Шнур живлення | 2 м |
- Ціна: 29 853,69 ₴



