Заправний модуль для дизельного палива БЕНЗА DT 240-12
27 500 ₴
26 675 ₴
- В наявності
- Код: AO_DTK-24012V
- +380 (95) 244-71-70Водафон
БЕНЗА DT 240-12 автономний заправний комплекс виготовлений у формі єдиного пластикового модуля. Призначений для заправляння техніки дизельним паливом в умовах браку живлення 220 В. Габаритні розміри модуля становлять 900х665х600 мм, що дасть змогу легко розмістити його не тільки в вантажному відсіку фургона або пікапа, а навіть у багажному відділенні автомобіля типу універсал. Компактність і автономність комплексу робить його зручним у використанні для заправляння, наприклад дизельних електростанцій, моторних човнів тощо. Джерелом живлення модуля може слугувати бортова мережа автомобіля або переносний акумулятор.
Резервуар виготовлений із безшовного поліетилену методом ротаційного формування. Для зручного транспортування передбачена виштампівка для використання вилкового навантажувача та заглиблення для стяжних ременів. Паливоправильне обладнання також розміщене у виштампуванні резервуара та закривається кришкою, що обмежує безконтрольний доступ і забезпечує захист від впливів довкілля.
Перекачування горючого відбувається за допомогою самовсмоктувального насоса лопатного типу живлення 12 В. Продуктивність насоса досягає 55 л/хв, а тривалість безперервної роботи до 30 хвилин. Для роздавлення та обліку пального використовується механічний паливозаправний пістолет із вбудованим витратоміром АС-15А. Довжина напірного рукава 4 метри. Кабель живлення має довжину 2 метри та обладнаний затискачами типу крокодила.
Паливовозправний комплекс Бенза DT 240-12 призначений для роботи з дизельним горючим. Використання цього обладнання для транспортування та перекачування води, гасину або бензину забороняється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Benza |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 34,5 кг |
| Тип рідини | дизель |
| Впускний/випускний отвір | 1' x 1' |
| Гарантійний термін | 12міс міс |
| Заборонені рідини | Бензин, гас, вода |
| Макс. час безперервної роботи | 30 хв |
| Напірний рукав | 3/4' завдовжки 4 м |
| Напруга живлення | 12 В |
| Об'єм резервуара | 240 л л |
| Перепускной клапан | Да |
| Похибка лічильника | до 0,5% |
| Продуктивність | 55 л/хв л/хв |
| Робоча температура | -20/+50 °С |
| Розмір | 900х665х600 мм |
| Тип пістолета | механічний |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Шнур живлення | 2 м |
- Ціна: 26 675 ₴



