



Полотно для дерева RW60 S1111K для шабельної пили 5 од. Hitachi / HiKOKI 752029
588 ₴
- В наявності
- Код: 752029
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотно шабельної пили Hikoki 752029 типу RW60 відповідає аналогу Bosch S1111K.
Призначено для швидкого різання товстих брусків дерева та сирої деревини.
Загальна довжина 223 мм, робоча довжина 203,5 мм.
Ширина полотна 19 мм, товщина 1,25 мм.
Крок зубця 8,5 мм, 3 tpi.
Виготовлено з міцної високовуглецевої сталі HCS.
RW60 аналог Bosch S1111K.
Постачається в картонній упаковці на 5 одиниць.
Аналог Bosch S1111K, Metabo 628244000, Profitool 23S1111K
Артикул Hikoki 752029
EAN 5017658054175
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hitachi |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Довжина | 203.5 мм |
| Призначення полотна | Шабельна пила |
| Застосування полотна | ДСП, МДФ, Дерево, Фанера |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.25 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.19 |
| Габаритна довжина | 225 мм |
| Кількість | 5 |
| Кількість зубців на дюйм | 3 |
| Матеріал застосування | Дерево |
| Сумісно | CR13VC, CR13VBY, CR13V2, CR18DSL(L4), CR14DSL(L4), CR14DSL(LW) |
| Тип зубців | HCS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 588 ₴



