
Набір полотен для шабельної пили 2 од. Hitachi/HiKOKI 752038 скловолокно пінопласт черепиця гіпсокартон
1 896 ₴
- В наявності
- Код: 752038
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір полотен для шабельної пили (Hitachi/HiKOKI 752038) скловолокно пінопласт черепиця гіпсокартон 2 шт.
Полотно шабельної пили Hikoki 752038 (Hitachi/HiKOKI 752038) типу RS80 відповідає аналогу Bosch S2041HM.
Загальна довжина 400 мм, робоча довжина 378,5 мм.
Ширина полотна 22 мм, товщина 1,5 мм.
Крок зубця 12,7 мм, крок 2 tpi.
Виготовлено із твердосплавних сортів сталі HM/TC.
Артикул HiKOKI Hitachi 752038
EAN 5017658057664
Значок якості Hikoki: ⭐️⭐️
Призначена для розпилювання газобетону, скловолокнистих матеріалів, фіброволокну, поліхлорвінілових пластмас, пластмасові матеріали, волокнисті композити, ПВХ, газобетону, гіпсокартон, штукатурка, порожниста цегла, черепиця, а також сендвіч-панелей, обпаленого та силікатного цегли, керамічних матеріалів, черепиці, скловолокно, пінопласт, гіпсокартон, гіпсових панелей.
Постачається в картонній упаковці на 2 одиниці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikoki |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Довжина | 400 мм |
| Призначення полотна | Шабельна пила |
| Застосування полотна | Пінобетон, Кам'яна вата, Гіпсокартон, Газобетон, Мінеральна вата, Піноскло, Ековата, Скловолокно, Пінополістирол, Екструдований пінополістирол, Піноматеріали |
| Розташування зубів | Одностороннє |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.5 мм |
| Крок зубів | 12.7 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.19 |
| Кількість | 2 |
| Кількість зубців на дюйм | 2 |
| Сумісно | CR13VC, CR13VBY, CR13V2, CR18DSL(L4), CR14DSL(L4), CR14DSL(LW) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 896 ₴



