Набір пиляльних коронок 9 од. для електрика Hitachi/HiKOKI 752172
2 418 ₴
- В наявності
- Код: 752172
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір коронок Hitachi HiKOKI 752172 складається з 9 предметів:
коронки діаметром 22, 29, 35, 44, 51, 64 мм,
2 хвостовики й 1 сполучна гайка.
Матеріал пилки: біметал (BIM), HSS
Кількість пил у наборі: 6 шт
Розміри кругових пил: 22, 29, 35, 44, 51, 64 мм
Сталь, чавун, алюміній, мідь, дерево, багатошарові матеріали, пластмаси
Форма зуба: прогресивний, змінний крок зубів 4/6 зубів на дюйм
Зубці: біметалеві зварені лазером.
Максимальна глибина свердління: 38 мм
Артикул Hitachi/HiKOKI 752172.
EAN 8717154656916.
• Високошвидкісна сталь із біметалевого сплаву для міцніших і довговічніших зубців з оптимізованою продуктивністю в широкому діапазоні застосувань.
• Спеціально розроблена геометрія зубів забезпечує високий рівень оброблення видимих зон із меншим завусенцем.
• Розділені слоти для швидкого, простого видалення.
• Універсальне з'єднання оправлення виготовлене із загартованої сталі, підходить для всіх марок і має швидкороз'ємний безключовий затискач.
Все під рукою. Маючи це на увазі, Hitachi/Hikoki розробили набори кільцевих пил, користувацьких; сантехніки, електрики, механіки та столяри. Весь набір упакований у зручний пластиковий кейс, що додатково містить два типи ручок і перехідники. Тепер у вас будуть під рукою всі типи ділових пил!
Всі кільцеві пили Hitachi/Hikoki обладнані змінним кроком зубів (4/6 TPI), що дає змогу краще та швидше свердлити всі типи матеріалів: сталь, чавун, алюміній, дерево, композитні матеріали та пластик. Завдяки використанню біметалу HSS і лазерній обробці, кільцеві пили багатофункціональні, зуби мають дуже високий ступінь стійкості до високих температур і стирання. Застосовувана технологія дала змогу створити широкий асортимент пил, надзвичайно міцних і мають довгий термін експлуатації. Корончасті пили завдяки своїй унікальній конструкції та збільшеній товщині нижньої кришки вирізають отвір чисто та рівно, додатково посилена жорсткість усієї конструкції. Кільцеві пилки доступні в широкому діапазоні діаметрів, у кожному пакованні є інформація з переліком швидкостей обертання, що відповідають кожному діаметру, що дає змогу отримати найкращі результати.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hitachi |
| Країна виробник | Японія |
| Конструкція | Збірна |
| Максимальна довжина | 42 мм |
| Максимальний діаметр | 64 мм |
| Матеріал | Біметал |
| Мінімальний діаметр | 22 мм |
| Призначення | Універсальне |
| Обробка матеріалу | Загартована сталь, Нержавіюча сталь, Метал, Дерево, Чавун |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір кільцевих пив |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 418 ₴












