Особенности кромкооблицовочного станка МВ115М:
- Модель MB115 M предназначена для облицовывания прямолинейных кромок плитных материалов кромками АБС, ПВХ и полосовым кромочным материалом толщиной до 3 мм.
- Конструкция станка позволяет производить автоматическое нанесение клея и кромочного материала, фрезерование свесов и подрезку торцов.
Комплектация
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри верстата (ДхШхВ) | 2400х1600х1260 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Діаметр патрубка для приєднання аспірації | 60 мм |
| Кількість різальних головок | 4 Z |
| Максимальний розмір столу | 2050х600 мм |
| Мінімальна довжина заготовки | 280 мм |
| Напруга мережі | 380 В |
| Обрізання крайки | Да |
| Загальна потужність верстата | 2740 Вт |
| Полірування крайки | Да |
| Радіус заокруглення | 2 R мм |
| Розмір додаткового столу | 1650х500 мм |
| Швидкість подавання крайкообличччяної стрічки | 6,4 м/мин |
| Товщина крайкооблицювальної стрічки | 0,4-3 мм |
| Товщина панелі | 10-45 мм |
| Фреза для обрізання відповідної за площиною заготовки крайкообл | Да |
| Цикловатка крайки | Да |
| Ширина крайкооблицювальної стрічки | 12-48 мм |
| мінімальна ширина заготовки | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 000 ₴












