
Пила шабельна Hitachi/HiKOKI CR13VA
10 188 ₴
- В наявності
- Код: CR13VА
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шабельна пила CR 13VА 1050 Вт
Пила шабельна HITACHI CR13VA — це надійний якісний інструмент, з який у Вас ніколи не виникне проблем. Апарат обладнаний потужним електродвигуном із надійною системою повітряного охолодження, яка не дає основним деталям апарата перегріватися, що сприяє довговічній роботі пили. Різальне полотно замінюється без особливих зусиль або спеціального інструменту. Ергономічний корпус і зручна прогумована ручка, яка знижує вібрацію, зроблять роботу з апаратом комфортною. Також пилка обладнана кнопкою блокування увімкнення для безпечної роботи.
2 режими різання: поступальний і рубальний рух різального полотна;
Висока швидкість пиляння;
Регульований упор;
Швидка зміна полотна;
Електронне регулювання швидкості різання залежно від оброблюваного матеріалу.
Потужність 1050 Вт.
Довжина ходу 32 мм.
Плавне регулювання кількості ходів.
Ручка з гумовим покриттям.
Зміна леза без інструментів.
Редуктор, розроблений Hitachi.
Плавне регулювання подавання.
Максимальний розмір різання: Труба 130 мм, Дерево 300 мм, Сталь 13 мм.
Номінальне споживання електроенергії 1050 Вт.
Хід холостого ходу — 0-2800 об/хв.
Вага машини — 4 кг.
Також відомий як: Hitachi CR 13 VA, Hitachi CR 13VA, Hitachi CR13 VA.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hitachi |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ходу | 32 мм |
| Комплектація | кейс |
| Потужність | 1050 Вт |
| Продуктивність Сталева пластина | 19 мм |
| Продуктивність Труба | 130 мм |
| Продуктивність дерево | 300 мм |
| Стандартні аксесуари | полотно, кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 188 ₴



