Відбійний молоток SDS-max H45ME Hitachi/HiKOKI
20 484 ₴
- В наявності
- Код: H45ME
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високоефективний безщітковий мотор потужністю 1050 Вт
Найвища продуктивність у своєму класі
Стабільна робота від генератора навіть у разі падіння напруги
Антивібраційна система UVP (User Vibration Protection), вібропоглинальні ручки
Надійний і міцний алюмінієвий корпус із подвійною ізоляцією — AHB (Aluminium Housing Body)
Електронне керування постійною швидкістю
Патрон типу SDS-max
Регульований патрон, що фіксується в 12 положеннях
Великий зручний вимикач для кращого контролю
Технічні характеристики
Потужність
1150 Вт
Кількість ударів за повного навантаження
1430 — 2850 Уд/хв
Енергія удару
13.5 Дж
Тип патрона
SDS-max
Габаритна довжина
480 мм
Вага
7.3 кг
Комплект постачання:
Пластиковий кейс, додаткова ручка, пірамідальне зубило
Переваги:
найвища сила удару у своєму класі
високоміцний корпус із литого під тиском алюмінію AHB
антивібраційна система UVP з динамічним гасителем вібрації
антивібраційна бічна та задня ручки
регульована бічна ручка на 360°
інноваційний безщітковий двигун змінного струму, що не потребує обслуговування
без продуктивності втрати через перепади напруги використання генераторів
подовжувачів
долота системи varia-lock
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hitachi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7.3 кг |
| Максимальна сила удару | 13.5 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 2850 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритна довжина | 480 мм |
| Кількість ударів при навантаженні | 2850 уд/хв |
| Комплектація | Додаткова рукоятка |
| Стандартні аксесуари | Додаткова рукоятка, пластиковий кейс, пірамідальне зубило |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 484 ₴



