
Бур проломний SDS-max 45х550х410 Hitachi 751654 / HiKOKI 751692
6 864 ₴
- В наявності
- Код: 751692
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бур проломний SDS-max 45х550 мм (робоча 410 мм) Hitachi 751654 / HiKOKI 751692
Суцільний корончастий бур SDS-max 45х550 Hitachi/HiKOKI.
Діаметр 45 мм.
Робоча довжина 410 мм.
Габаритна довжина 500 мм.
Хвостовик SDS-max.
Призначений для отворів у бетоні, кам'яній клаку, силікатній цеглі, для виготовлення кабельних або трубної укладки.
Інструмент використання — перфоратор із хвостовиком SDS-max.
Значок якості Hikoki: ⭐️⭐️⭐️.
Артикул: Hitachi 751654/Hikoki 751692.
EAN 8717574055160.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikoki |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина робочої частини | 850 мм |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 990 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-max |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8717154657753 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 864 ₴



